trekant3.gif (19846 bytes)

kart">













floyen.jpg (4515 bytes)


herdla2.jpg (4687 bytes)




trekant3.gif (19846 bytes)

  Legesenteret i Florvåg
Besøksadr.: Helsesenteret Florvågveien 93. Post: Postboks 3, 5329 Florvåg

Telefon 5615 7400
          

åpningstid: ma - fre 08:30 - 12:00  og 13:00 - 16:00
telefontid:  ma - fre 08:30 - 11:30  og 13:00 - 15:00


Timebestilling og reseptfornyelse via Internett (MedAxess)

 Du kan ikke bruke Internett for øyeblikkelig hjelp-avtaler
 da må du bruke telefonen:
 56157400 til Legesenteret.
Legevaktsentralen Askøy : 56141400              
 Nødtelefon: 113 - AMK
 
Informasjon om:
 eResept
             

Nyheter
MinID


Helsesekretærer og leger ved Legesenteret i Florvåg:


Elisabeth Fotland Nesse
send e-post
: elisabeth.fotland.nesse@florvag.nhn.no
Trine Skorve Haugland - pt sm.
send e-post
: trine.skorve.haugland@florvag.nhn.no
Elisabeth Ingvaldsen Moen
send e-post
: elisabeth.ingvaldsen.moen@florvag.nhn.no
Kari Halvorsen - vikar

John
Leer
send e-post
: john.leer@florvag.nhn.no
Maria Holmemo 20% deleliste med Leer fra 1. januar 2015
send e-post
: maria.holmemo@florvag.nhn.no

Stein
Nilsen
send e-post
:
 stein.nilsen@florvag.nhn.no
Erlend Kvamme
send e-post
: erlend.kvamme@florvag.nhn.no




kart1.jpg (9599 bytes)    noednr.jpg (4623 bytes)
Askøy er en landfast øykommune med nesten 27000 innbyggere
Denne siden er sist oppdatert av John Leer 03.01.2014