trekant3.gif (19846 bytes)

vindretningvindhastighetvindgjennomsnitt


kart">


ekspedisjon.jpg (3009 bytes)


kontor2.jpg (3410 bytes)


floyen.jpg (4515 bytes)



herdla2.jpg (4687 bytes)


Regn

trekant3.gif (19846 bytes)


  Legesenteret i Florvåg
Besøksadr.: Helsesenteret Florvågveien 93. Post: Postboks 3, 5329 Florvåg

Telefon 5615 7400
       Telefax: 5615 7401    

åpningstid: ma - fre 08:30 - 12:00  og 13:00 - 16:00
telefontid:  ma - fre 08:30 - 11:30  og 13:00 - 15:00


Timebestilling og reseptfornyelse via Internett (MedAxess)

 Du kan ikke bruke Internett for øyeblikkelig hjelp-avtaler
 da må du bruke telefonen:
 56157400 til Legesenteret.
Legevaktsentralen: 56141400              
 Nødtelefon: 113 AMK
 
Informasjon om:
 eResept
             

Nyheter
MinID
ADRESSEREGISTERET (HER)

Helsesekretærer og leger ved Legesenteret i Florvåg:


Elisabeth Fotland Nesse
send e-post
: elisabeth.fotland.nesse@florvag.nhn.no
Trine Skorve Haugland
send e-post
: trine.skorve.haugland@florvag.nhn.no
Elisabeth Ingvaldsen Moen (permisjon fra 20. mars 2013)
send e-post
: elisabeth.ingvaldsen.moen@florvag.nhn.no
Kari Halvorsen - vikar

John
Leer
send e-post
: john.leer@florvag.nhn.no
Stein Nilsen
send e-post
:
 stein.nilsen@florvag.nhn.no
Erlend Kvamme
send e-post
: erlend.kvamme@florvag.nhn.no

Maria Holmemo vikar 3 dager pr uke
send e-post
: maria.holmemo@florvag.nhn.no



kart1.jpg (9599 bytes)    noednr.jpg (4623 bytes)
Askøy er en landfast øykommune med nesten 27000 innbyggere
Denne siden er sist oppdatert av John Leer 03.01.2014